УВАГА! МИ ЗАПУСКАЄМО ЗАКРИТИЙ РОЗПРОДАЖ ВІД МАГАЗИНУ YOYO.UA

Ви хочете купувати товари зі знижками та дізнаватися про супер-акції нашого магазину? Тоді наша розсилка з закритими розпродажами для Вас. Залиште email і отримаєте знижку відразу, протягом 1 хвилини.

Підписатися і отримати знижку на першу покупку:

 

Купон на першу покупку буде відправлений протягом 1-2 хвилин.

 Що таке закриті розпродажі від нашого магазину: 

1.Це спеціальні акції та знижки на наші товари, які отримують тільки передплатники на цю розсилку. Ці пропозиції Ви ніколи не побачите в магазині. Тільки для передплатників.

2. У розсилці бере участь тільки 100 передплатників. Ми не можемо пропонувати знижки всім, інакше ми збанкрутуємо :) Ми стежимо за розсилкою і видаляємо неактивних передплатників, щоб дати шанс іншим.

3. Листи з пропозиціями будуть приходити приблизно раз в тиждень. Виставляється обмежена кількість товарів, тому важливо реагувати на них швидко.

4. Ви можете відписатися в будь-який момент за п'ять секунд, натиснувши посилання Відмовитися внизу кожного листа.

Цікаво? Тоді заповнюйте просту форму і не забудьте перевірити пошту. Там Вас вже чекатиме дещо цікаве:) & nbsp; Не пропустіть наші пропозиції зі знижкою вже на цьому тижні! Увійдіть за 10 секунд і відвідуйте наш магазин тоді, коли у нас є знижки.

Протягом хвилини ми надішлемо Вам перший лист зі знижкою! Якщо Ви не отримали листа, спробуйте через хвилину ще раз, уважно перевіривши дані. Можливо Ви зробили помилку при введенні email. Таке рідко, але трапляється :)