Ми займаємося просуванням скілтойз і різних унікальних іграшок в Україні з 2009 року. У нас найширший вибір моделей йо-йо в Україні. Є yo-yo як для новачків, так і для професіоналів. На даний момент представлені моделі кращих фірм з виробництва йо-йо. Ми не займаємося продажем дешевих китайських підробок, яких в Україні і так предостатньо :) Також в нашому магазині ви можете придбати головоломки, кубики Рубіка, кистьові тренажери powerball, astrojax, професійні футбегі, penspin, neocube, фінгерборди і багато іншого. Ми неодноразово організовували і спонсорували різні змагання по грі з йо-йо і швидкісній збірці кубика-рубика.

Наша основна мета - популяризація йо-йо, головоломок і різних цікавих "штук" в Україні. Оперативне і якісне обслуговування клієнтів нашого магазину є однією з наших пріоритетних завдань. Ми маємо досить великий досвід в роздрібних продажах, тому що створили і беремо участь у розвитку декількох роздрібних інтернет-магазинів.

 

Співробітники наших магазинів намагаються зробити все, щоб Ви отримали якісний, оригінальний товар максимально швидко. Якість продукції для нас не "останнє слово". Ми з гордістю заявляємо, що не займаємося реалізацією підробок. Всі замовлення перевіряються менеджерами перед відправкою, а якщо і відбуваються накладки, ми намагаємося оперативно вирішувати ці питання. Ми не залишаємо наших клієнтів наодинці з проблемами після продажу. Ви завжди можете звернутися до нас з питанням про куплений товар через форму зворотного зв'язку або на email. Будемо раді відповісти на питання або вирішити проблему. Якщо у Вас є питання або побажання по роботі нашого сайту, пишіть на support@yoyo.ua - вам дадуть відповідь максимально оперативно. Завжди Вам раді!