Можливі варіанти оплати за товар в магазині https://yoyo.ua описані нижче. У будь-якому випадку, після оформлення замовлення, з Вами зв'яжеться менеджер і докладно розповість, як можна оплатити покупку у нашому магазині.

Оплата при отриманні у відділенні "Нова Пошта".

Ви можете здійснити оплату за товар при отриманні у відділенні "Нова Пошта" (накладений платіж).

Увага:На період воєнного стану необхідно внести передоплату у розмірі 120 грн. при оплаті при отриманні. Комісія "Нової Пошти" за послугу післяплати становить 2% від суми замовлення +25 грн. Враховуйте це при виборі способу оплати. Нам необхідно буде вислати тільки ту суму, яка вказана в замовленні.

На банківську карту Монобанку через термінал або онлайн-банкінг.
Оплата здійснюється через систему онлайн-банкінгу або в будь-якому терміналі. Можна оплатити в терміналі, просто вказавши номер карти. Це позбавить Вас від черги в касі. Квитанцію про оплату зберігайте до отримання замовлення. Після оплати повідомте нам про оплату по телефону або соц.мережу.

Оплата банківською картою будь-якого банку через Інтернет.
Для даного способу оплати Ви повинні знати номер вашої картки, термін дії та 3х значний CVV код. Всі дані проходять через сервіс Монобанку. На нашому сайті дані про вашу карту не вводяться. Оплата здійснюється через авторизаційний сервер системи Monobank Платіжна система MONOBANK має найвищий рівень безпеки.

Безготівковий переказ на наш рахунок в банку.
Переказ грошей на наш рахунок в Монобанку. Даний спосіб можливий для фізичних та юридичних осіб. Реквізити Вам вишле менеджер після узгодження замовлення.

 

Важливо!
- Усі необхідні реквізити будуть видані при оформленні замовлення.

- Після здійснення оплати необхідно по телефону 066-10-13-444 або 098-10-13-444 підтвердити оплату.

- Замовлення, оплачені до 14-00 відправляються того ж дня. Решта замовленнь відправляється на наступний день, крім неділі.

- Замовлення, не оплачені протягом трьох днів, анулюються.

Якщо у Вас залишилися питання з приводу оплати, можете задати їх за телефонами:

066-10-13-444 | 098-10-13-444 Email: support@yoyo.ua