PowerFinger - український бренд фінгербордів для професіоналів. Лінейка бренду Powerfinger налічує виключно якісні фінгерборди.

  • Дека фінгерборда PowerFinger виконана з 5 шарів канадського клена, що дозволяє витримувати навантаження під час гри.
  • При створенні фінгербордів PowerFinger PRO LINE ми спробували знайти баланс у поєднанні ціна/якість. У PRO моделях ми встановили високоякісні траки для професійних ігор. У базових моделях встановлені траки з міцного та якісного матеріалу.
  • У моделях PowerFinger PRO LINE встановлені швидкісні підшипники для комфортного катання. Також в цій моделі встановлені колеса з захистом від пилу та бруду. Достатньо легенько доторкнутися до колеса пальцем, щоб відчути різницю якісних колес від дешевих. Гарантуємо - ви відчуєте різницю відразу.
  • У фінгербордах PowerFinger малюнок наноситься за допомогою ультрафіолетового друку і зберігає яскравість довгий час.
  • Звичайно, також важливі ріптейп, розмір та форма деки, наявність або відсутність інструментів для налаштування фінгерборду... Усе це є в наших фінгербордах. Але, головне - це бажання вивчити нові трюки та шліфувати свою майстерність!

 

Телеграм канал YOYO.UA

 

У нашому магазині ви маєте можливість вибрати якісний фінгерборд бренду PowerFinger для новачків (Basic Line) 29 мм та для професійної гри (серія Pro Line 32 мм).

ПРИДБАТИ ФІНГЕРБОРД POWERFINGER