У нашому магазині поповнення серед кистьових тренажерів Powerball:

Краща модель Powerball E-Titan Pro із вбудованим електростартером – перший у світі Powerball з технологією самозапуску!

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАПУСК ОДНИМ ДОТИКОМ - важкий цинковий ротор оживає простим натисканням кнопки; вбудований електричний стартер, що самозаряджається, розкручує його до 3000 об/хв за секунди і щоразу забезпечує простий і безпроблемний запуск.

«ЦІЛЬНОМЕТАЛІЧНИЙ КОРПУС» — NSD Powerball E-Titan Pro може похвалитися збільшеним в діаметрі (83 мм) алюмінієвим корпусом армійського класу з запатентованою технологією внутрішнього протиударного захисту, яка захищає внутрішній ротор і забезпечує плавне обертання.

ЗМІЦНЕННЯ І ВІДНОВЛЕННЯ. Обертайте повербол швидко, щоб відчути навантаження на м'язи по всій руці за рахунок тяжкості металевого ротора. Але якщо ви обертаєте тренажер повільно, E-Titan перетворюється на реабілітаційний пристрій, який покращує кровообіг від кінчиків пальців до плеча і допомагає м'яко відновлювати запалені тканини і м'язи, а також всілякі пошкодження рук.

6-РЕЖИМНИЙ ШВИДКОСТОМІР БЕЗ АКУМУЛЯТОРА: E-Titan Pro оснащений надточним РК-лічильником швидкості, який стежить за вашими вправами та прогресом у тренуваннях. Пристрій працює без батарейок і пропонує відстеження результатів у режимі реального часу.

Телеграм канал YOYO.UA