Що таке Фінгер самокат?

Фінгер самокат - це нове покоління іграшок для Ваших дітей. Він являє собою мініатюрну копію самоката для управління пальцями розміром приблизно 10 см.цей винахід прийшов до нас з Америки і вже щосили набирає обертів популярності у наших підлітків.

Як виглядає Фінгер самокат для пальців?

Конструкція такої іграшки нічим не відрізняється від повнорозмірного транспортного засобу:

  • Керма
  • Ручка
  • Дека
  • Антиковзаюча поверхня з наждачного покриття

Фингер самокаты в украине

По суті, це Ваш улюблений самокат в мініатюрі. Зроблений він з металу, пластику і гуми для ручок. Матеріал залежить від виробника, але зазвичай комбінують матеріал для ергономічності, легкості управління і безпеки (повністю металевий самокат може завдати травму при падінні на руку дитини).

Фінгер самокат Tailwhip є одним з популярних постачальників базових моделей.

 

Телеграм канал YOYO.UA

 

У комплекті з іграшкою можуть поставлятися додаткові колеса, гайки і ключ для заміни деталей. У підсумку ви отримуєте повноцінний трюковий Фінгер самокат для тренувань і відпрацювань. Це може бути стартом для кар'єри в екстремальному спорті або приємним доповненням.

фингер самокат tailwhip

За допомогою такого міні-девайса можна виконувати абсолютно всі трюки, що і з справжнім самокатом: обертання (фліпи), штовхання деки і перевороти в повітрі (Граби). Ускладнювати трюки і обертання можна до нескінченності.

Для управління Фінгер скутер оснащений рульовим утримувачем, що допоможе початківцям спортсменам. Адже те, що здається елементарним і простим в теорії – на практиці введе в ступор.

Які переваги такого девайса?

  • В першу чергу Фінгер самокат це іграшка. Для веселого проведення часу, змагань з друзями і відточування майстерності трюків. Розвивається командний дух, здорове суперництво і стратегія.
  • Така конструкція відмінно розвиває дрібну моторику рук, навіть у самих юних шанувальників самокатів. А це, як відомо, добре впливає на нервову систему і провокує активність мозку.
  • Розвиток логіки, розуміння законів фізики та інших технічних моментів. Для виконання трюків треба розбиратися з тим, як це працює.
  • Гарне тренування для зорової пам'яті, мислення і візуалізації.
  • Незалежність від погодних умов. Тренуйся і розважайся в будь-якому місці і в будь-який час. Зима і холод тепер не перешкода. І немає необхідності в транспортуванні, виділенні місця для зберігання і часу на збори.
  • Оффлайн ігри, що дуже дефіцитно в даний час. Спілкування з однолітками і друзями без екранів гаджетів.

Де купити Фінгер самокат?

Магазин Фінгер самокатів YoYo.ua зібрав найнадійніші і якісні моделі для любителів трюків і екстремальних видів спорту. Почати знайомство варто з базової простої моделі. Якщо міні самокат стане улюбленим хобі і серйозним захопленням – можна купити професійні моделі. Їх ціна вище, але абсолютно виправдано.

У будь-який момент ви можете доукомплектувати набір Фінгер парками для катання або кумедними кедами для Фінгер самоката. Такі деталі доповнять гру і створять цілий парк атракціонів разом з іншими міні-моделями. Замовити Фінгер самокат для себе або на подарунок ви можете за телефоном 0661013444 0981013444 або через корзину на сайті. Доставка протягом 1-2 робочих днів за умови наявності на сайті.

Купити Фінгер самокат-це не просто купити іграшку. Це подарувати емоції і захоплення для близької людини.

Купити Фінгер самокат в Києві можна в магазині YoYo.ua. ми поставляємо якісні моделі Фінгер самокатів з можливістю відправки по всій території України.

купить фингер самокат

заказать фингер самокат