Іноді буває дуже важко вибрати йо-йо з сотні різних моделей, представлених у магазині YOYO.UA, тому ми постараємося вам у цьому допомогти, достатньо визначитися в 4 основних моментах:

Стиль гри: Для початку вам необхідно буде визначитися зі стилем гри йо-йо. Почитати докладно про стилі йо-йо гри можна тут. Найпоширеніший стиль на даний момент – це стрінг (1А). У нашому магазині 95% йо-йо підходить для цього стилю гри. Галочка навпроти стилю гри: Стрінг та сліп. Якщо ви не хочете робити стрінг трюки, а просто кидати йо-йо та повертати його в руку, тоді вам слід вибирати стиль гри лупінг.

 

Телеграм канал YOYO.UA

 

Рівень гри: Також у нашому магазині можна вибрати йо-йо за рівнем майстерності. Однак це не означає, що тим, хто жодного разу не тримав у руках йо-йо, не можна замовляти йо-йо середнього рівня. Єдина порада - не перестрибувати на 2 рівні вперед :) Новачок без знань та тренувань довгий час не зможе повернути в руку професійне йо-йо. Хоча терпіння та праця... :)

 

💡 Статті по темі

вибір йойо для початківця

Як обрати йойо для початківця

вибір професійного йойо

Як обрати професійне йойо

 

Матеріал виготовлення йо-йо: Переважна більшість йо-йо початкового рівня виготовляється із пластику. Однак це дуже міцний пластик (целькон, полікарбонат тощо). Тож не варто побоюватися, що він розвалиться. Моделі з металевими вставками (композитні йо-йо) зазвичай коштують дорожче і призначені зазвичай для більш досвідчених гравців. Металеві йо-йо – найдорожчі моделі. Зазвичай їх беруть досвідчені гравці, які досягли найвищого рівня майстерності. Початківцям ми зазвичай радимо купувати пластикові або композитні моделі.

Вартість: якщо ви обмежені у коштах, можна вказати вартість йо-йо. Середня вартість йо-йо початкового рівня варіюється зазвичай від 8-10 $, середній рівень - від 30 $, проф. рівень - від 100 $ і від.

перейти до каталогу йойо